TUALCOM Elektronik A.Ş.

TUALCOM, iletişim ve RF teknolojileri alanlarında faaliyet gösteriyor. Özgün tasarımlarımızla hızlı, özelleştirilmiş ve son teknoloji çözümler sunmanın yanı sıra, ülkemizin önde gelen uzay teknolojileri ve savunma şirketleri tarafından yürütülen çeşitli projelerde de yer almaktayız.

Ana hedefimiz kompakt, verimli, genel amaçlı veya uygulamaya özel haberleşme ve RF sistemleri, alt sistemleri ve modülleri geliştirmek ve üretmektir. Ürün ailemizde haberleşme sistemlerinin yanı sıra radar ve elektronik harp ile ilgili yüksek frekans ve geniş bant sistemleri de bulunmaktadır.

TUALCOM, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Bu faaliyetleri nihai ürünlere dönüştüren şirketimiz, kısa sürede veri linkleri, telemetri sistemleri ve elektronik harp konularında lider firmalardan biri haline gelmiştir. Farklı platformlar için çeşitli ürünler tedarik eden TUALCOM, Türkiye'deki büyük savunma şirketlerinin en güvendiği tedarikçilerden biridir ve ürünlerini dünyaya ihraç etmeye başlamıştır.

Telefon 0312 485 22 85
Adres Mustafa Kemal Mahallesi 2119. Cadde No:11/1 06530 Çankaya Ankara
Web Adresi tualcom.com.tr