ŞENER MEKANİK SİSTEMLER SAN. VE TİC. A.Ş.

Şener Mekanik, Ar-Ge, Ür-Ge, Prototip ve Seri Üretim Süreçlerinde kendi teknoloji, ekipman ve esnek üretim sisteminden yararlanarak, adet sınırı olmaksızın, uluslararası proje yönetimi anlayışıyla müşterilerinin her zaman iş ortağı olarak hareket etmektedir.

Kısa, orta ve uzun vadeli stratejik hedeflerini her yıl yenileyerek yatırımlarını ve organizasyonunu 20 yıllık bir vizyonla şekillendiren Şener Mekanik, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, öz kaynaklarını kullanarak sürekli yenilikçi yatırımlar yapmakta ve kadrosunu bu doğrultuda sürekli geliştirmektedir.

Şener Mekanik, deneyimli ve eğitimli kadrosu sayesinde ticari araç sektöründeki tüm araç segmentlerine hizmet verebilmektedir. Ayrıca müşterilere talepleri doğrultusunda tasarım ve üretim desteği verilmektedir.

 Şener Mekanik, hizmet verdiği sektörlerde kullanılan en son teknolojilere hızla adapte olabilmekte ve öz kaynaklarını kullanarak en ileri teknolojilere sürekli yatırım yapmaktadır. Kullandığı modern üretim tekniklerini, deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde müşterileri için en kaliteli hizmete dönüştürmektedir.

Ür-Ge ve Ar-Ge departmanları bünyesinde yetişen ve deneyim kazanan mühendisleri ile desteklenen üretim süreçleri için sürekli iyileştirmeyi hedefleyen bir sistem yaklaşımına sahiptir. Üretim ile entegre iş zekasını kullanarak saha verileri üzerinde gerçek zamanlı izleme yapabilmektedir.

Telefon: 0212 671 75 80
Faks: 0212 671 75 86
Adres: Hadımköy Mahallesi Zübeyde Hanım Cad. No:9/1 Arnavutköy / İSTANBUL
Web Adresi: senermekanik.com