RAFF GİYİM SAN.İÇ.ve DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Raff Military Textile olarak uluslararası arenada askeri ve polis kıyafetleri üretiyor, dağıtımını ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıkan markamız bugün 50 yılı geride bıraktı. Göstermiş olduğumuz üstün müşteri memnuniyeti ve yaygınlığı ile askeri tekstil alanında önde gelen uluslararası üreticilerden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Raff Askeri Tekstil tasarım ekibi tarafından oluşturulan ürünler müşterilerimizin isteklerine göre üretilmektedir. Müşterilerimizin siparişleri için numune dikimi yapıldıktan sonra onaylanan askeri kıyafet modellerimizin seri üretimine geçilir. 1000 adet askeri kıyafet yaklaşık 20 gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.

50 yılı aşkın süredir Raff Askeri Tekstil, her dönemde müşteri beklentilerini algılama yeteneği, sorunsuz üretim, sorunsuz teslimat ve mutlu müşteri misyonu ile büyümeye devam etmektedir. Resmi teknik şartnamelere uygun, üretici ve ihracatçı firma kimliğine sahip askeri ve polis kıyafeti ürünlerimizi ağırlıklı olarak Balkan, Afrika ve Orta Doğu ülkelerine satmaktayız ve şimdi hedefimiz Latin Amerika'ya açılmaktır.

Telefon: 0212 502 12 12
Faks: 0212 502 1222
Adres: Fatih Caddesi Ihlamur Sokak No:2/1 Merter İSTANBUL
Web Adresi: raff.com.tr