ÖZTİRYAKİLER SAVUNMA EKİPMANLARI SAN. ve TİC. A.Ş.

1958 yılında kurulan Öztiryakiler (Özti), 60 yılı aşkın süredir ticari catering ekipmanları ve cihazları tasarlayan, projelendiren ve üreten lider bir Türk şirketidir.
Öztiryakiler, 1350 çalışanı ve 150 000 m2 kapalı üretim alanı ile sektöründe dünyanın öncülerinden biridir. Pişirme ekipmanları ile birlikte; sanayi tipi buzdolapları, bulaşık makineleri ve mikserler ana ürün gruplarını oluşturmaktadır.
Şirket, 110'dan fazla ülkeye 4500'den fazla çeşitte yüksek kaliteli ürün üretip ihraç etmekte ve aynı zamanda Türkiye'nin en çok ihracat yapan ilk 500 şirketi arasında yer almaktadır.
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ana tedarikçilerinden biri olan Öztiryakiler, SAVUNMA SANAYİ LOJİSTİK DESTEK SİSTEMLERİ'nden oluşan son derece yenilikçi bir ürün hattı geliştirmiştir.
SAVUNMA SANAYİ LOJİSTİK DESTEK SİSTEMLERİ hızlı konuşlandırma için tasarlanmıştır ve temel olarak iki farklı desteğe dayanmaktadır: treylerler ve konteynerler. Ayrıca müşterinin ihtiyacına göre elektrik veya dizel enerji ile çalışacak şekilde üretilmektedir. Konteynerli tip üniteler -32oC ve +55oC çevre sıcaklığında çalıştırılmak ve konuşlandırılmak üzere üretilmektedir.
ABD, Rusya Federasyonu, İtalya, BAE, Irak, Suudi Arabistan Krallığı, Azerbaycan, Malezya, Fas, Gürcistan, Türkmenistan, Tayland, Paraguay, Zimbabve, Moritanya Silahlı Kuvvetleri, standart veya özel tasarım SAVUNMA SANAYİ LOJİSTİK DESTEK SİSTEMLERİNİ Türkiye'deki Öztiryakiler fabrikalarından temin etmişlerdir.

Telefon: 0212 886 64 82
Faks: 0212 886 64 83
Adres: Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu Nu.29/A 34900 Büyükçekmece İstanbul TÜRKİYE
Web Adresi: oztiryakiler.com.tr