KOLT MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ

Yeteneklerimiz hem standart hem de özel çözümleri içermekte ve bunları sektör lideri hizmet ve destekle sunmaktayız. Zengin standart ürün yelpazemizi, hızlı özel tasarım kabiliyetimizi ve geniş hizmet çözümlerimizi bir araya getirerek müşterilerimize benzersiz ve zengin bir süreç sunuyoruz. Yıllar boyunca zorlu uygulamalar için güç sistemleri tasarlama uzmanlığı, bu sağlam deneyimi oluşturdu. KOLT olarak, devre düzenleri, ürün özellikleri ve mekanik uygulamalardan oluşan kapsamlı kütüphanemizle gurur duyuyoruz.

Konuyla ilgili yüksek nitelikli bir mühendislik ekibine sahip olmanın faydası, yıllar boyunca özel ve yüksek verimli ürünler sunmamızı sağladı. İş sürecimizin bir parçası olarak KOLT'un mutfağından çıkan her cihazı test ediyoruz. Aynı kalite ve standart seviyesini korumak için rutin olarak cihaza özel testler yapıyoruz. Validasyon, Doğrulama, Performans ve Çevresel testler için son teknoloji ve gelişmiş test ekipmanları kullanıyoruz. Çevre dostu, verimli ve kaliteli üretim için detaylı düşünme, ürünleri nasıl teslim edeceğimize ilişkin süreci etkiledi. Şirket içi üretim tesisimiz ve deneyimli ekibimiz, etik kurallarımızı ve son ürün politikamızı karşılamak için çalışmaktadır.

Askeri uygulamalar için zorlu gereksinimleri gerçeğe dönüştürmek kolay bir iş değildir. Ancak, yenilikçi tasarım ekibimiz ve onların ünlü özel çözüm deneyimi bu görevin üstesinden gelebilir! İlk adım olarak, müşterilerimize Destek sayfamızdaki "Teklif İste" bölümünü doldurmalarını tavsiye ediyoruz. Daha sonra, bir KOLT temsilcisi diğer ürün ayrıntılarını veya gelecekteki olası toplantıları başlatmak için sizinle iletişime geçecektir. Alternatif olarak, Ankara'daki merkezimize gelerek tasarım ekibimizle görüşebilirsiniz.

Telefon: 03123544706
Faks: 03123544707
Adres: OSTİM OSB MAHALLESİ 1148 SOKAK 32B/1 MACUNKÖY YENİMAHALLE ANKARA
Web: kolt.com.tr