KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SAN. VE TİC. A.Ş.

1985 yılında 'müşteri memnuniyeti' ilkesiyle kurulan ve tüm yapılanmasını bu anlayış üzerine inşa eden Katmerciler, teknoloji ve kalite anlayışı gibi hedeflerini her zaman daha üst seviyede tutuyor.

Tamamı kalite belgeli 30'a yakın farklı araç üstü ekipman üretimiyle sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip şirketi konumunda. Ürün yelpazesinde Savunma Sanayi Araçları, İtfaiye Araçları, Çevre Araçları, Nakliye Araçları, İnşaat Sektörü Araçları ve Özel Ürünlerin tasarım ve üretimi yer alıyor.

Katmerciler, Türkiye'nin en büyük şirketlerinin yer aldığı "İSO500", en büyük ihracatçılarının bulunduğu "TİM1000" ve Ege Bölgesi'nin en büyük şirketlerinin yer aldığı "EBSO100" listelerinde yer alıyor.

Hisseleri 2010 yılından bu yana Borsa İstanbul'da işlem gören Katmerciler, 60'ın üzerinde ülkeye ihracat yapıyor. Güçlü Ar-Ge Merkezi ve inovatif yaklaşımlarıyla pek çok yeniliğe imza atan Katmerciler, kaliteden ödün vermeyen iş yapma felsefesiyle üretimden satış sonrası hizmetlere kadar farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunuyor, İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern tesislerinde üretime devam ediyor.

Telefon 0 232 376 75 75
Faks 0 232 376 75 81
Adres 10032 Sokak No:10 AOSB - Çiğli İZMİR
Web Adresi katmerciler.com.tr