KALE HAVACILIK

KALE Havacılık, 1957'den beri seramik, kimya, madencilik, ulaştırma, enerji, yazılım gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren KALE Grubu'nun bir parçası olarak, havacılık ve uzay endüstrisi için yapısal bileşenler, alt montajlar ve alt sistemler üreten lider bir üreticidir. KALE Havacılık, ticari ve askeri uçaklar için karmaşık mekanik montajlar ve ana fonksiyonel bileşenler konusunda uzmanlaşmış, müşterilerine tek elden çözümler sunmaktadır. Uzmanlığımız, tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve ısıl işlem, bilyeli dövme, kaynak, yüzey işlemleri ve korozyon önleyici kaplamalar gibi kurum içi özel süreçlerle yüksek kaliteli üretimi içerir.


KALE Havacılık, NDT, ısıl işlem doğrulama, çekme ve iletkenlik testleri gibi çeşitli test yetenekleri sunar. Havacılık endüstrisindeki kritik bileşenlerin ve varlıkların denetimi için çeşitlendirilmiş bir NDT enstrümanları, sensörler, yazılım ve robotik çözümler portföyü sunan test ekipmanlarını kullanırlar.

KALE Havacılık'ın son teknoloji ürünü 5 eksenli CNC işleme merkezleri, havacılık endüstrisi için hassas işleme, frezeleme, tornalama ve taşlama bileşenleri sağlar. KALE Havacılık, altı farklı üründe NADCAP onaylıdır ve AS9100, ISO15001, ISO45001, ISO140001, ISO27001 ve APQP standartlarına göre sertifikalandırılmıştır ve ürün ve hizmetlerimizde en yüksek düzeyde kalite ve güvenilirlik sağlar.

KALE Havacılık'ta ayrıca mühendislik desteği, proto-tipleme, test ve montaj gibi katma değerli hizmetler sunarak müşterilere eksiksiz bir çözüm sunar ve maliyetlerini düşürmelerine, genel başarılarını artırmalarına yardımcı olur. Hızlı geri dönüş süreleri, esnek üretim yetenekleri ve duyarlı teknik destek dahil olmak üzere mükemmel müşteri hizmeti ve desteği sağlamaya kararlıyız.


KALE Havacılık'ta operasyonlara temel değerlerimiz olan güven, adalet, samimiyet, tutku, sorumluluk ve merak yön vermektedir. KALE Havacılık, sahip olduğu uzmanlık, deneyim ve yeteneklerle, vizyon ve stratejimizden kaynaklanan sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirmeye kendini adamış, havacılık ve uzay endüstrisi için değerli bir iş ortağıdır.

 

Telefon: 90 216 581 40 00
Faks: 90 216 581 40 01
Adres:  İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesi Aydınlı serbest Bölge Mah 6. Sokak No:5, 34957 Tuzla/İstanbul
Web: www.kaleaero.com