ECEMTAG KONTROL TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ECEMTAG Kontrol Teknolojileri A.Ş., dizel ve benzinli motorlar ile otomotiv, denizcilik, demiryolu, iş makineleri ve askeri kara araçları güç grubu sistemlerinin otomatik şanzıman sistemlerinin kontrolü, izlenmesi ve korunması için elektronik donanım ve yazılım geliştirmekte, proje ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 20-20.000 kW güç aralığında motor ve şanzıman kontrol üniteleri tasarlıyor, geliştiriyor, üretiyor, test ediyor ve doğruluyoruz.

2018 yılında kurulan ECEMTAG, Türkiye'nin askeri uygulamalara yönelik ilk Motor Kontrol Ünitesi (ECU) ve Transmisyon Kontrol Ünitesi (TCU) için yazılım ve donanım üretim faaliyetlerine başladı.

Şirket, elektronik, elektrik, yazılım, makine, motor üretimi konusunda eğitimli ve deneyimli bir ekiple, üç yıllık bir süreçte prototiplerini sıfırdan, kendine özgü yazılım, model ve tasarımla inşa etti.

ECEMTAG-ECU/TCU (Electronic Control Unit/Transmission Control Unit) askeri kontrol sistemleri alanından yetişmiş ve yakın zamanda Türkiye Savunma Sanayi Başkanlığı tarafından yürütülen projelerde ilk birkaç askeri motor ve şanzıman kontrol sistemine uygulanmıştır.

ECEMTAG, ürünleri küçük üreticilere uygun fiyatlarla sunmakta ve dayanıklı, yüksek hacimli üretim kontrolörleri için hızlı ve açık platform geliştirme araçları sağlamaktadır. NXP'nin ölçeklenebilir yarı iletkenleri ve model tabanlı tasarım araçları gibi en son teknolojileri kullanarak, geliştirme sürecini önemli ölçüde hızlandırabilir ve müşterilerimiz için maliyeti önemli ölçüde azaltabiliriz. Kontrolörlerimiz, otomotiv mühendislerini kontrolör donanımı ve düşük seviye yazılım konusunda endişelenmekten kurtaran bir platform sunuyor çünkü kontrol sistemi tamamen model tabanlı tasarım ortamında geliştirilebiliyor.

40'tan fazla uzman mühendisle dört yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda, paylaşılmayan dizel motor teknolojisi konusunda bilgi birikimi oluşturmada büyük başarı elde ettik.

Ürünlerimiz;

  • ECU-Motor Kontrol Ünitesi
  • TCU-Şanzıman Kontrol Ünitesi
  • VCU-Araç Kontrol Birimi
  • EDM-Enginde Veri Modülü
  • Yük Kutusu
  • Sensör Boc
  • ECU&TCU Eğitim Kiosku

 

Telefon: +902165046565
Adres: SANAYİ MAH TEKNOPARK BULVARI 1C BLOK KAPI NO:1201 PENDİK İSTANBUL
Web: ecemtag.com