ASARTECH ARGE TASARIM MÜHENDİSLİK A.Ş.

ASARTECH A.Ş. 2016 yılında Ar-Ge, Tasarım ve Mühendislik Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Teknopark İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde kurulmuştur.
Firmamızın yetkinlikleri; Yüksek Frekans RF ve Mikrodalga Komponent Tasarımı, Prototipleme ve Üretimi, Deniz ve Hava Sistem Mühendisliği ve yetenekleri; RF Test, Doğrulama, Dokümantasyon ve Konfigürasyon dahil Elektronik Sistem Entegrasyonudur. 
ASARTECH A.Ş. kalite standartları belgelendirmesi kapsamında ISO 9001, ISO 27001, ISO 45001 ISO 14001 belgelerine; Sanayi Bakanlığı, İstanbul ve Ankara Ticaret Odaları Kapasite Raporlarına ve Milli Savunma Bakanlığı Tesis Güvenlik İzin Belgesine (NATO ve ULUSAL GİZLİ) sahiptir. 
ASARTECH A.Ş., Avrupa'nın ikinci, Türkiye'nin en büyük sanayi kümelenmesi olan İstanbul Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (SAHA), Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi (HTK), Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA), Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSAD), Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) ve İhracatçılar Birliği üyesidir. 
ASARTECH A.Ş. aynı zamanda Haberleşme ve Savunma Sanayi Firmaları, Araştırma Kurumları, Üniversiteler ve Devlet Kurumları ile Ar-Ge, Tasarım ve Teknik Servis Destek faaliyetlerinin güvenilir katılımcılarından biridir. Bu kapsamda ARATECH'in hem Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı ile hem de Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği şirketi olan ASELSAN ile Stratejik Ortaklık Anlaşmaları bulunmaktadır. ARATECH aynı zamanda T.C. Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü için Onaylı Tedarikçi konumundadır. 
ASARTECH A.Ş., çok çeşitli uygulamalar için özel RF ve MW elektronik modülleri, haberleşme alt sistemleri ve sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir. Şirket, özellikle dar bant ve geniş bant yüksek frekans uygulamalarında analog ve 40 Ghz'e kadar RF ve mikrodalga elektroniği konusunda geniş deneyime sahiptir. ASARTECH A.Ş.; RF/Mikrodalga Komponent tasarımı ve üretimi, RF/Mikrodalga Sistem Entegrasyonu, Test ve Değerlendirme Hizmetleri sunmaktadır.

Telefon: 0216 514 57 97
Faks: 0216 514 57 97
Adres: SANAYİ MAH. TEKNOPARK BULVARI TEKNOPARK İSTANBUL 1/1A BLOK ZEMİN KAT NO:215,216,217 34906 PENDİK İSTANBUL
Web: asartech.com.tr