ARTRON TASARIM ÜRETİM ELEKTRONİK TİC .A.Ş.

ARTRON 2011 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri havacılık ve uzay endüstrisine aviyonik alt sistemler tedarik etmektedir. Artron, havacılık ve otomotiv uygulamaları için elektronik donanım ve gömülü yazılım geliştirme konusunda kapsamlı bilgi birikimine ve geniş bir uzmanlığa sahiptir.

Bugün Artron, tamamı müşteri ihtiyaçlarına ve standartlarına göre doğrulanmış ve onaylanmış onlarca farklı ürün üretmektedir.

ARTRON, verimli ve yenilikçi teknolojiler ve gelişmiş tasarım ve simülasyon araçları ile basit ve karmaşık analog ve dijital devreler geliştirmektedir. ARTRON, toplama sistemleri, analizörler, hata ayıklayıcılar ve emülatörler konusunda geniş deneyime sahiptir.

ARTRON'un birincil uygulama alanı olan Elektronik donanım tasarımı her zaman şirketin gururu olmuştur. Analog, dijital ve karışık devrelerin geliştirilmesindeki deneyimiyle ARTRON, yeteneklerini verimli ve yenilikçi ürünler sunmak için kullanmıştır. Bu deneyimi en son teknoloji tasarım ve simülasyon araçlarıyla birleştirerek, yüksek hızlı arayüzler, yüksek voltaj ve akım analog devreleri, küçük boyut kısıtlamaları ve termal hususlar gibi zorlu projeleri mümkün kılmıştır. Müşterinin gereksinimlerine bağlı olarak, tasarımlar özel ihtiyaçları veya yüksek hacimli üretim özelliklerini karşılayacak şekilde kolayca şekillendirilebilir. ARTRON'un verimli ürün geliştirme ve tasarım süreci, müşteriye en iyi ürünün sınırlı bir süre içinde teslim edilmesini sağlamak için özel olarak uyarlanmıştır.

ARTRON Ürün Grupları:

  • Kritik Görev Ortamları için Gömülü Elektronik
  • FPGA Sistem Tasarımı ve Doğrulaması
  • Aviyonik ve Araç Elektroniği
  • Elektronik Montaj ve Elektromekanik Entegrasyon

Telefon 0312 394 19 40
Faks 0312 394 19 41
Adres HACETTEPE TEKNOKENT ÜNİVERSİTELER MAH. 1596. CAD. NO:89 ÇANKAYA ANKARA
Web Adresi artron.com.tr