ALUFORM PEKİNTAŞ ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş.

Aluform, ülkemizin köklü sanayi kuruluşlarından Pekintaş Şirketler Topluluğu’nun bir üyesi olarak, 1996’da, Alman Sanayi devi VIAG ile birlikte “Joint Venture” şeklinde kurulmuş olup; 1998’den itibaren %100 Türk sermayesi kontrolünde büyümeye devam etmektedir. Poliüretan ve taşyünü dolgulu sandwich panel üretimimiz, Alman TUV ve İsviçreli SWISS TS denetimindeki ISO 9000:2000 sistemi kapsamında gerçekleşmektedir. İhracat pazarlarında gereken, major tüm yangın, hijyen ve izolasyon sertifikalarına sahip olan Aluform, bu konulardaki AR-GE faaliyetlerini de kesintisiz sürdürmektedir.

Türkiye’nin ana sanayi arteri üzerinde, İstanbul ile Ankara’nın tam ortasında, Düzce’de kurulu olan Aluform Pekintaş A.Ş. 100.000 m² açık, 35.000 m² kapalı alanda, ileri teknoloji ile donatılmış makine parkı ve üretim prosesleri ile sektörde öncü konumdadır. Yeni üretime başlayan ve ülkemizin en modern, en yeni ve en hızlı hattı, sandwich panel konusunda yapılan en büyük yatırım olma özelliğini taşımaktadır. Flexible ürün gamı, değişik taleplere hızla adapte olabilme potansiyeli, üretim hızı ve kalitesi açısından öngörülenin üzerindeki performansı ile Aluform, 21. yüzyıla tam donanımla girmektedir.

Hedefimiz, sürekli gelişim adına ülkemizin bulunduğu lokasyonun sağladığı avantajla, yurtdışı pazarları yakından takip ederek, mükemmeli sürat ve ekonomi ile birleştirip yeni coğrafyalara ürünlerimizi ulaştırmaktır. Amacımız, sağlam ve uzun vadeli bakış açısı ile kalıcı ve kurumsal ilişkiler kurarak , yaptığı alışverişten %100 memnun olan bir uluslararası müşteri zincirine sahip olmaktır. Batu ve Doğu’yu birbirine başarı ile bağlayan ve bu ağır trafik yükünü taşırken zerafeti ile kendisine herkesi hayran bırakan Boğaziçi Köprüsü, fonksiyon açısından yurtdışı operasyonlarımızda bize ilham vermektedir.

Telefon: 0212 288 91 21
Faks: 0212 288 60 44

Adres: D-100 Karayolu , 81100 İstilli Düzce /*Merkez
Web: aluform.com.tr