KRİPTEK KRİPTO ve BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.A.Ş.

"CRYPTTECH 2006 yılında Siber Güvenlik alanında ürün ve teknolojiler üretmek amacıyla kurulmuş yerli & milli bir teknoloji firmasıdır. CRYPTTECH her zaman yenilikçi çözümler geliştirmeye odaklanmakta ve tüm Ar-Ge çalışmalarını kendi öz kaynakları ile yürütmektedir.

CRYPTTECH, Ar-Ge ofislerinin İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi ve Ankara Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri'nde yer almasıyla akademik dünyanın potansiyelinden işbirlikleriyle yararlanmaya devam ediyor. Ayrıca İstanbul Flatofis Haliç'te Satış & Destek ofisi bulunmaktadır.

CRYPTTECH, kurduğu iki şirketle teknoloji yatırımlarına devam ediyor. CRYPTTECH Savunma, Ar-Ge çalışmaları ve yenilikçi siber güvenlik çözümleri ile savunma sanayisine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Siber Koza, genç beyinlerin potansiyelini ortaya çıkarmak ve onlara Yapay Zeka, Siber Güvenlik ve Savunma Teknolojileri alanlarında teknoloji projelerine yatırım yapmaları konusunda rehberlik etmek amacıyla kurulmuştur.

Ürün ve teknolojileri binlerce kurum tarafından tercih edilen CRYPTTECH, global pazardaki konumunu sağlamlaştıracak adımlar atmaya devam ediyor. Bu amaçla yurt dışındaki ilk ofisini Kaliforniya Silikon Vadisi'nde açmıştır.

CRYPTTECH yüksek motivasyonlu ekibi, gelişmiş siber güvenlik ürünleri, Yapay Zeka çözümleri ve teknoloji projeleriyle içinde bulunduğu ekosisteme katkı sağlayacak küresel ürün ve teknolojiler geliştirme vizyonuyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir."

Telefon 0312 227 51 00
Adres HACETTEPE TEKNOKENT SAFİR F BLOK NO:702 BEYTEPE ÇANKAYA ANKARA
Web Adresi crypttech.com