KALE ARAŞTIRMA GELİŞTİRME A.Ş.

KALE Aero, 1957 yılından bu yana seramik, kimya, madencilik, ulaşım, enerji, yazılım, robotik, savunma ve havacılık dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren çeşitlendirilmiş bir şirket olan KALE Group'un bir parçası olarak havacılık ve uzay endüstrisi için yapısal bileşenler, alt montajlar ve alt sistemlerin lider üreticisidir. KALE Aero, ticari ve askeri uçaklar için karmaşık mekanik montajlar ve ana fonksiyonel bileşenler konusunda uzmanlaşarak müşterilerine tek noktadan çözümler sunmaktadır. Uzmanlığımız, tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve ısıl işlem, shot peen, kaynak, yüzey işlemleri ve korozyon önleyici kaplamalar gibi şirket içi özel işlemlerle yüksek kaliteli üretimi içerir.
KALE Aero, NDT, ısıl işlem doğrulama, çekme ve iletkenlik testleri gibi çeşitli test yetenekleri sunmaktadır. Havacılık ve uzay endüstrisindeki kritik bileşenlerin ve varlıkların incelenmesi için çeşitlendirilmiş bir NDT cihazları, sensörler, yazılım ve robotik çözümler portföyü sunan test ekipmanı kullanmaktadırlar.

KALE Aero'nun son teknoloji ürünü 5 eksenli CNC işleme merkezleri, havacılık ve uzay endüstrisi için hassas işleme, frezeleme, tornalama ve bileşenlerin taşlanmasını sağlar. KALE Aero, altı farklı üründe NADCAP onaylıdır ve AS9100, ISO15001, ISO45001, ISO140001, ISO27001 ve APQP standartlarına göre sertifikalandırılarak ürün ve hizmetlerimizde en yüksek düzeyde kalite ve güvenilirlik sağlar.

KALE Aero ayrıca mühendislik desteği, prototipleme, test ve montaj gibi katma değerli hizmetler sunarak müşterilerine eksiksiz bir çözüm sağlar ve maliyetlerini düşürmelerine ve genel başarılarını artırmalarına yardımcı olur. Hızlı geri dönüş süreleri, esnek üretim yetenekleri ve duyarlı teknik destek dahil olmak üzere mükemmel müşteri hizmeti ve desteği sağlamayı taahhüt ediyoruz.

KALE Aero'da güven, adalet, samimiyet, tutku, sorumluluk ve meraktan oluşan temel değerlerimiz operasyonlarımıza rehberlik etmektedir. Uzmanlığımız, deneyimimiz ve yeteneklerimizle KALE Aero, vizyonumuz ve stratejimizden kaynaklanan sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirme taahhüdüyle havacılık ve uzay endüstrisi için değerli bir ortaktır.

Telefon: 0216 394 80 80
Adres: İSTANBUL DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, KUMPAS CAD. NO:32/2 N-5 ÖZEL PARSEL 34956 TUZLA İSTANBUL
Web: kalearge.com.tr